Masz pytanie?
Jesteśmy do twojej dyspozycji

+48 696 472 825

    

Muzykę elektroniczną tworzy się przy użyciu elektrofonów, czyli elektromechanicznych i elektronicznych instrumentów muzycznych oraz urządzeń przetwarzających dźwięki pozamuzyczne. Kiedyś zamienna nazwa tego rodzaju muzyki brzmiała “muzyka elektronowa”. Po raz pierwszy terminu “muzyka elektroniczna” użyto w 1951 roku.

Doskonałą metodą na słuchanie muzyki elektronicznej są płyty winylowe. Jak wskazują adepci tego rodzaju płyt, muzyka z winyli charakteryzuje się dużo lepszą jakością aniżeli w płytach CD. I rzeczywiście tak jest: płyty winylowe oparte są na analogowym zapisie danych, zaś płyty CD to wersje cyfrowe. Płyty winylowe z muzyką elektroniczną to prawdziwy “must have” każdego fana elektronicznych brzmień. Nasz sklep doGramofonu.pl proponuje szeroki asortyment płyt winylowych z muzyką elektroniczną. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Płyty winylowe z muzyką elektroniczną znajdziesz w DoGramofonu.pl

Płyty winylowe z muzyką elektroniczną, które mamy w naszej ofercie przypadną do gustu każdemu fanowi tego gatunku muzyki. Są to bardzo ciekawe i oryginalne brzmienia. Każda z płyt jest w bardzo dobrym stanie technicznym. Wszystkie produkty są odpowiednio opisane i sfotografowane. Dzięki temu masz pewność, że zakupiony produkt spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

Zapraszamy do zakupu płyt winylowych z muzyką elektroniczną w naszym sklepie DoGramofonu.pl - oferujemy bardzo szeroki asortyment w niezwykle atrakcyjnych cenach. Przygotowaliśmy płyty najważniejszych, cenionych wykonawców i zespołów. Naszą renomę potwierdzają liczne opinie zadowolonych klientów. Sprawdź i przekonaj się sam!

Beck! - Odelay LP 602547933782 nowa Beck! - Odelay LP 602547933782 nowa
Producent: DoGramofonu.PL
Cena: 59,99 zł
zobacz więcej
M Pop Muzik LP MCA413 bdb M Pop Muzik LP MCA413 bdb
Producent: DoGramofonu.PL
Cena: 19,99 zł
szt.
zobacz więcej
Pet Shop Boys Please LP PCS7303 VG Pet Shop Boys Please LP PCS7303 VG
Producent: DoGramofonu.PL
Cena: 40,00 zł
zobacz więcej
Ph.D. LP K99150 BDB Ph.D. LP K99150 BDB
Producent: DoGramofonu.PL
Cena: 38,88 zł
szt.
zobacz więcej
The Cars - Candy-O LP K52148 dobry The Cars - Candy-O LP K52148 dobry
Producent: DoGramofonu.PL
Cena: 49,99 zł
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl