#zostańWdomu

Może to niektórych zaskoczy, ale zbieramy i słuchamy płyt szelakowych i winyli ;)

Chcielibyśmy zaprezentować Państwu najciekawsze fragmenty z naszej prywatnej kolekcji i płyty, które znajdują się w ofercie sklepu oraz ciekawostki znalezione w sieci. Z pozostawiającą wiele do życzenia regularnością staramy się umieszczać nowe nagrania na naszym kanale YouTube.

 

Bezpośrednim impulsem do rozpoczęcia pierwszego bloku tematycznego w tej sekcji jest nasze wsparcie dla trwającej na całym świecie akcji #zostanwdomu #stayathome. Dodamy od siebie jeszcze #sluchajPlyt

Na własnej skórze wiemy jak przymusowe zamknięcie w domu potrafi wywrócić do góry nogami codzienne życie i plany zawodowe. Ma także swoje plusy, z których największym jest bez wątpienia czas jaki możemy spędzić wspólnie z rodziną. Jesteśmy rodzicami dwójki dzieci w wieku żłobkowo-przedszkolnym i właśnie z myślą o rodzicach znajdujących się w podobnej sytuacji i ich Maluchach rozpoczynamy serię tematycznych nagrań.

 

DLA DZIECI

posłuchaj!

Mamy nadzieję, że zainteresuje Państwa, a przede wszystkim Wasze Pociechy, mix muzyczny jaki będziemy tu umieszczać. A mieszanka będzie różnorodna:

- od Filharmoników z Filadelfii pod batutą samego Leopolda Stokowskiego,

po Dziecięcy Zespół "7" Zakładowego Domu Kultury Kopalni Węgla Kamiennego KNURÓW.

- od bajek, piosenek i wierszy na winylach, które mogą pamiętać z domu rodzice przedszkolaków, po oryginalne nagrania na płytach szelakowych sprzed blisko 100 lat, których mogli słuchać na gramofonach na korbę i patefonach ich pradziadkowie.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl