Wypożycz

Wynajem gramofonów zabytkowych i patefonów na korbę

Szukasz niezwykłej atrakcji, która zaskoczy Twoich gości? Chcesz nadać niepowtarzalny klimat retro Twojej imprezie? Poszukujesz starego urządzenia, które dopełni scenografię spektaklu lub planu filmowego? Proponujemy zatem wynajem eleganckiego gramofonu na wybraną okazję.

Oferujemy wypożyczenie:

  • replik gramofonów retro,
  • starych, oryginalnych gramofonów.

 

Dlaczego warto wypożyczyć od nas gramofon?

Wiele sprzętów grających znajdujących się w naszych rękach ma już za sobą liczne podróże po Polsce. Gramofony dopełniały scenografię niemałej ilości filmów i przedstawień teatralnych, a także służyły jako element wystroju wielu renomowanych sklepów w całej Polsce! Repliki gramofonów na korbę świetnie sprawdzają się przede wszystkim jako element dekoracyjny wielu spektakli (współpracowaliśmy z wieloma warszawskimi teatrami).

 

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Koszt wynajmu zależy od czasu, ilości i rodzaju wypożyczanego sprzętu, więc zapraszamy do kontaktu! Razem na pewno uda nam się dopasować odpowiednią ofertę do Państwa potrzeb.

Chętnie organizujemy również lekcje bądź wykłady, dotyczące muzyki mechanicznej i historii fonografu. Działamy również, przy różnego rodzaju koncertach, imprezach i wydarzeniach, prezentując nasze urządzenia w formie wystawy.

 

Zdjęcie z "Koncertu na gramofony, patefony i inne adaptery" zorganizowanego w ramach otwarcia Czytelni Dźwięków i Słów "Elektra".

 

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub przez nasz profil na Facebooku :)

 

kontakt DoGramofonu.pl      Facebook DoGramofonu.pl      

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl