Masz pytanie?
Jesteśmy do twojej dyspozycji

+48788947332

biuro@dogramofonu.pl

Pop / Soul/ Funk/ R'n'B

Michael Jackson Thriller LP EPC85930 VG Michael Jackson Thriller LP EPC85930 VG
Producent: DoGramofonu.PL
Cena:

119,99 zł

zobacz więcej
Brian Wilson LP 925669 EX Brian Wilson LP 925669 EX
Producent: DoGramofonu.PL
Cena:

45,00 zł

szt.
zobacz więcej
Phil Collins Face Value LP V2185 Good+ Phil Collins Face Value LP V2185 Good+
Producent: DoGramofonu.PL
Cena:

45,00 zł

zobacz więcej

Płyty winylowe — Pop

W XXI wieku form dystrybucji muzyki jest cała masa. Piosenki trafiają najczęściej na smartfony i tablety, a płyty wykonawców przechowywane są na folderach umieszczonych na dysku twardym. Jakość dźwięku nie jest już tak ważna jak kiedyś.

Od jakiegoś czasu ta sytuacja zaczęła się zmieniać. Okazuje się, że do łask powracają bowiem płyty winylowe oraz urządzenia, na których można je odtwarzać, czyli gramofony. W płyty winylowe można zaopatrzyć się w coraz większej ilości miejsc - zarówno stacjonarnie, jak i drogą internetową. Płyty winylowe cieszą się uznaniem wśród słuchaczy różnych gatunków muzyki. Ostatnio furorę robią płyty winylowe pop oraz płyty winylowe soul. Pop i soul to jedne z najważniejszych gatunków muzycznych, posiadające grono wielbicieli na całym świecie.

Popowe płyty winylowe z lat 70. i 80.

Zdobądź unikatowe płyty winylowe z lat 70. i 80. w DoGramofonu.PL. W naszej ofercie posiadamy wiele używanych winyli w dobrym stanie. Część nagrań pochodzi z wydań sprzed 40 lat z różnych krajów. Zdarzają się wydania polskie, niemieckie, brytyjskie czy amerykańskie. Budżetową opcją dla słuchaczy będą rosyjskie wydania płyt winylowych.

Lata 70. i 80 to czas, gdy muzykę komponowało i tworzyło wielu zdolnych artystów. Na płytach winylowych można znaleźć najpopularniejsze przeboje z tamtych lat. Dużą popularnością cieszą się winyle Abby, Barbary Streisand czy Billa Withersa. Sprawdź dostępne w naszym sklepie single i albumy LP z lat 70. i 80.

Tutaj znajdziesz polskie płyty winylowe z lat 70. i 80.

Płyty winylowe Pop i Soul znajdziesz w DoGramofonu.pl

Odwiedź sklep internetowy DoGramofonu.pl — oferujemy najwyższą jakość usług oraz sprawny sprzęt w doskonałych cenach. Najlepsze płyty winylowe soul, pop są właśnie tutaj!

W naszej ofercie natrafisz na płyty następujących artystów i zespołów:

  • A-ha, Abba,
  • Agnetha Faltskog,
  • Alexander O' Neal,
  • ARP-LIFE,
  • Barbra Streisand,
  • Bette Midler,
  • Bill Cosby,
  • Bitty McLean,
  • Blacker Than Black.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl